środa, 11 kwietnia 2012

MAMY SPONSORA ! POWITAJMY SPONSORA!

Kochani moi!

Wspominaliśmy Wam, że w miesiącu urodzin będziemy mieć dla Was kilka niespodzianek :)

Oto jedna z nich!
Z wielką radością mam zaszczyt przedstawić Wam

SPONSORA KREATYWNEGO POLA!!!

A jest nim:

Najbardziej profesjonalne Centrum Hobbystyczne działające w Szczecinie posiadające również swój e-sklep. W którym to na hasło "Kreatywne Pole" będziecie mogli zrobić zakupy z rabatem :))

DecoKreacje jednak to przede wszystkim człowiek, który z ogromnej pasji tworzenia i dzielenia się nią stworzył hobbystom miejsce w którym mogą realizować się w wielu dziedzinach. W ten oto sposób pragnę przedstawić Wam Agnieszkę, mistrzynię decoupage, niezawodnego i profesjonalnego szkoleniowca, właścicielkę DecoKreacji, a przede wszystkim dobrego i ciepłego człowieka. Człowieka o wielkim sercu, który kocha i żyje swoją pasją, który zawsze znajdzie czas, by podzielić się swoją wiedzą i nigdy nie zostawia pytań bez odpowiedzi.

Ale co ja Wam będę mówić- posłuchajcie i poznajcie Agnieszkę sami!DecoKreacje " po to, by być bliżej Was. Po to by zarażać pasją. Bo nic nie cieszy bardziej jak wspólna podróż w świat tworzenia." Tę podróż umili nam co miesięczna nagroda sponsorowana przez DecoKreacje :) .

Nagrodę będziemy losować co miesiąc wśród wszystkich osób, które w danym miesiącu wzięły udział w naszych wyzwaniach ( z tego tytułu wyzwania dostają swoje numery). Zapraszamy więc do licznego udziału w co tygodniowych zabawach- każdy udział w wyzwaniu zwiększa szansę wygranej! :) :):)

A w kwietniu- miesiącu świętowania urodzin KREATYWNEGO POLA nagrodą jest
Zapraszamy do udziału w naszych zabawach. :)

Zapraszamy do odwiedzania bloga DecoKreacji , zapoznawania się z ofertą warsztatową i do zakupów w internetowym sklepie naszego zacnego SPONSORA :)
/ pamiętajcie o haśle i rabacie :)/ :))

A Agnieszce i jej wspaniałemu Centrum Hobbystycznemu
DZIĘKUJEMY, że zechciała wziąć Kreatywne Pole pod swoje skrzydła,
że zechciała nas sponsorować i ubogacić nasze wyzwania nagrodami !

AGNIESZKO DZIĘKUJEMY BARDZO!!!

- ekipa Kreatywnego Pola i wszyscy tu bawiący się

****
14.04.2012

Kochani, małe uzupełnienie informacyjne.

Z okazji urodzin Kreatywnego Pola wszyscy, którzy zrobią zakupy w DecoKreacjach otrzymają rabat - wystarczy w sklepie w polu Kod rabatowy wpisać hasło "Kreatywne Pole". System sklepowy automatycznie będzie naliczał rabat. Oferta ważna do 12 maja.
Dodatkową nowością w Kreatywnym Polu będzie też to,że prócz nagrody miesiąca losowanej wśród wszystkich uczestników naszych zabaw, osoba wyróżniona w danym wyzwaniu dostanie specjalny rabat na jednorazowe zakupy w DecoKreacjach.

Pozdrawiam życząc miłego weekendu! :)

4 komentarze:

 1. Aż nie wiem co powiedzieć. Edith tyle napisała miłych słów pod naszym adresem - nie wiem czy na nie zasłużyliśmy!

  Nie mniej jednak, bardzo dziękujemy!
  Cieszymy się bardzo, że Kreatywne Pole trafia pod nasze skrzydła :)

  Mamy nadzieję, że niespodzianki przygotowane dla Was co miesiąc przypadną Wam do gustu, a przede wszystkim zmobilizują do scrapowej zabawy :)

  Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę Kreatywnego Pola i jego sympatyków.

  Witajcie! :)))
  Do dzieła... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Usunęłam niechcący komentarz, więc jeszcze raz: Gratuluję i witam Sponsora :)

  OdpowiedzUsuń