środa, 28 listopada 2012

#32 z Gościnną Projektantką - katrin.ka- w stylu retro

Witajcie!
Pragniemy dziś przedstawić Wam


i przybliżyć Wam jej osobę oraz twórczość, a także zaprosić do wyzwania, które już sama kartin.ka zapowie. Więc oddajemy głos naszej Gościnnej Projektantce.

"1. Powiedz nam o sobie kilka słów.


Witajcie!!! Jest mi niezmiernie miło, że mogę tutaj gościć. Cieszę się tym bardziej, że po raz pierwszy mogę podać wytyczne do wyzwania :) Nie spodziewałam się takiego wyróżnienia ;) 

W wolnych chwilach lubię czytać książki, najchętniej thrillery medyczne ;) Ponadto kocham motocykle, więc zawsze z niecierpliwością czekam na cieplejsze dni. Zimę uwielbiam, ale w górach, gdzie mogę poszaleć na nartach. Na szczęście najbliższe jesienne i zimowe wieczory w mieście będę mogła poświecić mojej nowej pasji, jaką jest rękodzieło. Moja pierwsza kartka powstała zaledwie 4 miesiące temu. Zrobiłam ją dla koleżanki z okazji narodzin dziecka i...tak to się zaczęło :) Mój blog powstał pod koniec września i od tego czasu liczba moich prac powolutku się powiększa. Jestem początkująca i niestety na dzień dzisiejszy dysponuję niewielką ilością materiałów do tworzenia, a poza tym jeszcze dużo muszę się nauczyć...ale staram się jak mogę :)

2. Od jak dawna uczestniczysz w wyzwaniach Kreatywnego Pola? 


Pierwszy raz zgłosiłam swoją pracę na wyzwanie Kreatywnego Pola na początku października. Był to albumik, który zrobiłam na wyjątkową okazję dla osoby bliskiej memu sercu :)


3. Czym są dla Ciebie wyzwania? 


Wyzwania są dla mnie bodźcem do tworzenia, dają ogromną motywację do działania :) Przy okazji uczę się czegoś nowego i utwierdzam się w przekonaniu, że tworzenia jest tym, co naprawdę lubię i co mnie uspokaja.


4. Czy masz swoją ulubioną technikę, w której tworzysz prace? 


Dopiero odkrywam te wszystkie cudowności, więc jeszcze dużo eksperymentowania przede mną. Jest wiele technik, których jeszcze nie miałam okazji poznać. Od jakiegoś czasu marzy mi się decoupage... :)5. Pokaż nam kilka swoich ulubionych prac

Póki co niewiele tego jest, ale i tak było mi ciężko wybrać kilka ulubionych prac. Chyba dlatego, że wszystko jest dla mnie takie świeże i za każdym razem, jak zrobię coś nowego, jestem strasznie podekscytowana :)
1. albumik, który ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Do jego wykonania włożyłam dużo serca, powstał dla wyjątkowej osoby :)


2. ptaszyny często pojawiają się w moich pracach. Kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez nich :) Tutaj maleńkie scrapuszko w kolorach, które lubię.


3. póki co jedyne pudełko tego typu, które miałam okazję zrobić. Byłam z niego bardzo dumna, tym bardziej, że nigdy wcześniej nie widziałam pomysłu na zawartość, który ja zastosowałam :) Jubilat był zachwycony ;)

4. ...i znów ptaszki :)


5. tym razem notesik z dziewczynką, która skradła moje serce :)
 6. Opowiedz nam pokrótce o miejscu w jakim tworzysz. 


Niestety nie mam swojej pracowni, w której mogłabym się zaszyć i oddać pasji tworzenia. Zawsze pochłaniam wszelkie wolne przestrzenie w moim pokoju i ostatnio zauważyłam, że powoli zaczynam opanowywać sąsiedni pokój. Oczywiście nie obchodzi się bez bałaganu, póki co - kontrolowanego ;) Później przychodzi czas na szybkie sprzątanie. Papiery przechowuję w kartonach, a reszta przydatnych rzeczy wędruje do pudełek i pojemników. 


7. Jakie są Twoje 3 scrapbookingowe/ craftowe marzenia? 


Przede wszystkim chciałabym mieć maszynkę, o tych wszystkich wspaniałych wykrojnikach nie wspominając :) Póki co w sferze marzeń pozostaje również bindownica, gilotyna, stemple i inne przydasie. Chciałabym również poznać ciekawe techniki, rozwijać się i mieć wiecznie głowę pełną pomysłów...i jeszcze żeby czas mi na to wszystko pozwolił ;)

A oto moje wyzwanie dla Was, moi mili :)
Chciałabym, żebyście wykonali prace w stylu retro, w których znajdą się przeszycia ręczne lub maszynowe, a dodatkowo zostanie użyta wstążka, bądź koronka.

I wreszcie szczypta inspiracji dla Was :)Zachęcam do podjęcia wyzwania!!! Bawcie się dobrze :)"

Dziękujemy katrin.ko za przyjęcie zaproszenia, ukazanie nam kawałka swojego kreatywnego świata i za wyzwanie do którego zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie.
Prace zgłaszamy przez system inlinkz, przypominam, że praca musi być nowa dotąd nie publikowana.
Wyzwanie potrwa do 12 grudnia 2012 r.


2 komentarze: